Renomowany Dystrybutor opakowań szklanych i zakrętek twist-off

}

Pn. - Pt. 7.30- 15.30

ZAPRASZAMY

ul. Kozierowskiego 4

Skórzewo k/Poznania

Masz pytania? 61 876 84 60

malex@opakowaniaszklane.pl

Butelka do wody – dlaczego warto wybrać szklaną?

Butelka do wody – dlaczego warto wybrać szklaną?

W firmie Malex zachęcamy, aby różne produkty w stanie ciekłym pakować w butelki szklane. Ten materiał idealnie nadaje się do przechowywania w nim artykułów spożywczych. Doskonale zabezpiecza produkt przed różnymi czynnikami zewnętrznymi, zapewnia ich świeżość i brak zmiany smaku, a ponadto wpływa na uatrakcyjnienie ich wyglądu w oczach konsumenta. Sprawdzi się więc nie tylko w przypadku wody gazowanej lub niegazowanej.

Wyrób eco-friendly, który dobrze chroni artykuły żywnościowe

Dlaczego warto wybrać szklaną butelkę do wody? Oczywiście od razu na myśl nasuwa się nam aspekt ekologiczny. Konsumenci coraz częściej wspierają firmy, które pokazują, że nie bez znaczenia pozostaje dla nich troska o środowisko naturalne. Klient będzie miał na uwadze fakt, że takie produkty nadają się do recyklingu i mogą zostać ponownie wykorzystane. Takie wyroby są również chemicznie obojętne, zatem bez obaw można przechowywać w nich nie tylko wodę, ale też soki naturalne, wina czy oleje roślinne.

Estetyczne wyeksponowanie produktu

Szklane butelki na wodę sprawiają, że zawarty w nich produkt prezentuje się o wiele ciekawiej niż w ich plastikowych odpowiednikach. Wystarczy tylko spojrzeć na rozmaitość kształtów i wielkości, jakie mogą one przybierać. Dekoracyjne żłobienia, wydłużone szyjki, albo „pękate” kształty butelki – wszystkie te cechy mają wpływ na to, jak ostatecznie będzie wyglądał sprzedawany produkt. W połączeniu z ciekawie zaprojektowaną etykietą klient będzie o wiele bardziej skłonny do zakupu takiego napoju. W przypadku wody gazowanej lub niegazowanej ciekawym wyborem może być zastosowanie szkła barwionego, który uatrakcyjni wygląd produktu.

Złóż zamówienie jeszcze dziś

Korzystając z usług firmy Malex, można otrzymać dostęp do kilkudziesięciu rodzajów butelek szklanych o pojemnościach rozpoczynających się od 200 ml, a kończących się na 1000 ml. W sprzedaży znajdują się produkty barwione, jak i transparentne, które wyeksponują kolor zawartej w środku substancji. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem zakupów.